منو


ورود عضوها

امروز

بهمن ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰

جستجوآمارسایت

  
به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، دکتر حاجی بابایی پیش از ظهر امروز دوشنبه 7 اسفند با حضور در شهرستان نیشابور، هنرستان استثنایی دخترانه خیرساز زنده یاد زهرا سلطان خواهانی این شهرستان را افتتاح کرد .
براساس این گزارش، این هنرستان استثنایی در زیربنایی به مساحت یک هزار و 700 مترمربع احداث شده و دارای 7 کلاس درس می باشد که 6 کلاس آن هوشمند شده است .
این گزارش می افزاید : هنرستان استثنایی دخترانه خیرساز زنده یاد زهرا سلطان خواهانی با اعتباری معادل 6 میلیارد و 500 میلیون ریال احداث شده است که از این میان ، مبلغ 5 میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی و یک میلیارد و 500 میلیون ریال توسط خیران مدرسه ساز تامین شده است .
گفتنی است : این هنرستان با 2 رشته خیاطی وامورخانه ویژه هنرجویان با نیازهای ویژه احداث شده است .
شایان ذکر است : در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا و دکتر مروی نمایندگان مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی ، صبح خیز ، مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی ، فخریان ، ‌مدیرکل آموزش وپرورش استان خراسان رضوی ،حسینی: رییس آموزش و پرورش استثنای استان؛ مستقیم ، مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخ گویی به شکایات ، فرهادی ، رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی و تنی چند از مسوولان آموزش وپرورش حضور داشتند .
  

برگشت