منو


ورود عضوها

امروز

بهمن ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰

جستجوآمارسایت

مرکز آموزشی بصیر خلیل آباد

خلیل‌آباد یکی از شهرستان‌های استان خراسان رضوی در شمال شرقی ایران است. مرکز این شهرستان شهر خلیل‌آباد می‌باشد. کندر دیگر شهر آن است. جمعیت شهرستان خلیل‌آباد حدود50000 نفر وجمعیت مرکزشهرستان 12000 نفرمی باشد.

خلیل آباد در بین دو شهرستان کاشمر و بردسکن واقع شده‌است، خلیل آباد در فاصله 30 کیلومتری بردسکن و 15 کیلومتری کاشمر واقع شده‌است. فاصله خلیل آباد تا مشهد از راه کاشمر ۲۴۰ کیلومتر می‌باشد.

مرکزآموزشی بصیر از سال 1378 شروع به فعالیت نموده است و در سال    1380  به مکان فعلی واقع در خیابان فرهنگ  به فعالیت خود در زمینه آموزش وپرورش دانش آموزان استثنایی ادامه داد..

 این مرکزآموزشی در زمینی به مساحت 1500 متر و زیر بنای 500 متردارای 7 کلاس درس،دفترآموزشگاه وسرایداری می باشد. ودر سال تحصیلی جاری دارای 33 نفر دانش آموز در گروه نیازویژه ذهنی وآسیب دیده شنوایی ارائه خدمت می کند.

در این مرکزآموزشی 12 نفر همکاران شامل: مدیر،معاون ،خدمتگزار  و9 نفر آموزگار فعالیت می نمایند اکثر همکاران دارای مدرک لیسانس در زمینه دانش اموزان استثنایی وابتدایی می باشند

کسب عنوان معلم نمونه منطقه در 3 سال اخیر توسط همکاران،کسب مقام استانی در زمینه اقدام پژوهی، کسب مقام اول ودوم رشته ی قرائت ومفاهیم قرآن کریم در سالهای اخیر توسط 2 نفرازهمکاران وهمچنین مقام سوم والیبال خواهران در هفته معلم سال تحصیلی قبل توسط همکاران خواهر از عناوین مهم همکاران می باشد.

با همکاری اداره محترم استثنایی در سال تحصیلی 93-92 یکی از کلاسهای این واحد آموزشی هوشمند سازی گردیده  است .

تکمیل پروژه  توسعه این مرکز که از سال 1390 بصورت نیمه تمام رها شده از مهمترین درخواست کارکنان این واحد آموزشی از مسئولین مربوطه می باشد


عکس ذیل  از پروژه نیمه تمام می باشد.